Laminaat

header-image: 
body-second-col: 
body-title: 
Puiduimitatsioon
body-second: 

Need, kes eelistavad fassaadi kujundamisel puitakende ilu, kuid ei taha samas loobuda kaasaegsete akende tehnoloogilistest eelistest, saavad kasutada suurepärast alternatiivi – puitimitatsiooniga plastikaknad. Need sobivad hästi vanade hoonete renoveerimisel klassikalise stiili säilitamiseks või eramajade ehitamisel regionaalse stiili loomiseks. Puiduimitatsiooniga aknad annavad hoonele erilise väljanägemise. Vajadusel katab Arutech Parimad Aknad oma aknaraamid laminaadiga nii sise- kui välisküljel. Seejuures kasutatakse aknale parema välimuse andmiseks pruuni tooniga profiili. Tänu sellele näeb aken ka avatuna täiesti loomulik välja, kuna puiduimitatsioon sulandub hästi raamiga. Kaasaegsed aknad valmistatakse hoone tüüpi ja tellija individuaalseid eelistusi arvestades.

images-and-table: 
images-and-table: 
body-middle: 

Mitmekülgsus - Piiramatud võimalused

Kui fassaadikujundus on Teie jaoks oluline ja Te tahate samas kasutada kaasaegseid aknatehnoloogiaid, siis on sobivaks valikuks värvilised PVC-aknad, mille profiilid on kaetud dekoratiivlaminaadiga (puiduimitatsiooniga). Need sobivad nii ajalooliste hoonete renoveerimiseks, kui mis tahes arhitektuurilise stiili harmooniliseks kujundamiseks. Puiduimitatsioon kantakse samas toonis pruunile profiilile ja seda saab teha nii ühel kui kahel pool. Viimasel juhul on ka avatud akende korral kogu dekoor ühtse puiduimitatsiooniga.

body-third-col: 
body-title: 
Värvilised pealiskiled igale maitsele
image-third: 
body-third: 

Väga lai valik värvitoone ja mustreid.
Ideaalse tekstuuriga puiduimitatsioon.
Mitmesugused värvid ja dekoorid.

body-title: 
Kahepoolne katmine
image-third: 
body-third: 

Aknaprofiili saab erineval küljel erinevalt lamineerida – see on suurepärane võimalus sobitada aknaraamide värv ühekorraga nii välisfassaadi kui siseinterjööriga.

body-title: 
Acrylcolor + laminaat
image-third: 
body-third: 

Acrylcolor profiili saab siseküljel lamineerida.

button-area: